Savaitė nematomiesiems: geras poelgis nieko nekainuoja

Vaikų auginimas be partnerio, ilgalaikiai finansiniai sunkumai, rūpinimasis neįgaliu giminaičiu, minimalus laikas sau, vienatvė. Kartais žmogui reikia nemažai ryžto ir kantrybės, kad viską pajėgtų susitvarkyti vienas. Tuo pačiu metu jo darbo dažnai niekas neįvertina, nes iš pirmo žvilgsnio jo ir nesimato.

Pakeiskime tai. Motyvuokime žmones, pažįstamus, artimuosius ir save bent akimirkai sustoti ir būti dėmesingesniems. Neprivalome aukoti vien tik pinigus ar materialines dovanas, dažnai vertingiausias yra mūsų laikas ir dėmesys, palaikymo išraiška. Pasivaikščiojimas kartu, kvietimas kavos ar į teatrą, buto tvarkymas – net ir tokiu atveju galite padėti nelengvai gyvenančiam ir visuomenei nematomam žmogui savo kaimynystėje.

Padovanok gerą darbą

Visa eilė sėkmingai užbaigtų lėšų rinkimo akcijų yra įrodymas, kad žmonės gali susiburti, kai kalbama apie gerą tikslą. Tačiau gerus darbus galima padaryti ir individualiai. Be to, tai net neturi nieko kainuoti.

Kaip aš galiu dalyvauti?

Tiesiog. Susisiekite su savo pažįstamu ar draugu, kuriam, kaip žinote, sunku, ir padovanokite jam gerą darbą. Ar neįsivaizduojate, kas tai galėtų būti? Žemiau pateikiami keli įkvėpimo patarimai.

Įkvėpkite kitus

Ar jus domina šis projektas? Įkvėpkite kitus aplinkinius ir pasidalykite su jais savo geru darbu. Galite pasidalinti mūsų FB puslapio Nematomos savaitės įrašu.

Patarimai, kaip padėti:

Susiorganizuokite kelionę. Lietuviai mėgsta keliauti, pasivaikščiojimas gamtoje ar parke pravers kiekvienam. Pasiimkite mylimą žmogų, kaimyną ar kolegą į kelionę ar tiesiog į artimiausią parką.

Pasirūpinkite savo draugo vaikais

Daugelis žmonių įvertins šiek tiek laiko sau. Galite pasisiūlyti padėti prižiūrėti vaikus savo draugui ar draugei, jei žinote, kad tam žmogui labai trūksta laiko sau. Tai tikrai bus neįprasta patirtis jums ir jiems. Jei nežinote, ką daryti su vaikais, pasisemkite įkvėpimo skautų svetainėje.

Eikite į kultūros renginius kartu

Kada paskutinį kartą lankėtės kino teatre ar teatre? Neprisimenate? Dabar pats geriausias laikas tai pakeisti! O draugą galite pakviesti iš karto. Nesvarbu, ar eisite į koncertą, teatrą ar parodą, tai tikrai bus puiki patirtis.

Palepinkite save ir kitus gurmaniška patirtimi

O kaip išeiti į miestą pavalgyti? Jei išleisite per daug pinigų, galite tada pabendrauti prie kavos ar alaus. Ar jau turite programą šiai popietei? Ir saugokitės, didžioji dauguma žmonių nenori klausytis patarimų, ką daryti. Pirmiausia stenkitės išklausyti kitus.

Jei įkvėpėme jus, labai džiaugsimės, jei įsitrauksite ir jūs.

Perdegimo sindromas ir kaip jį valdyti

Perdegimo sindromas ir kaip jį valdyti

Ar jaučiatės išsekęs? Nuolat patiriate spaudimą? Galbūt tai tik momentinė nuotaika ir su laiku ji praeis. Bet galbūt tai yra perdegimas ir turėtumėte į tai atkreipti dėmesį.

Kaip išlaikyti formą senatvėje? Patarsime

Kaip išlaikyti formą senatvėje? Patarsime

Planuokite savo veiklą iš anksto, susitikite su žmonėmis, ugdykite pomėgius. Pasidomėkite vykstančiais renginiais ir veiklomis jūsų vietovėje ir pasistenkite grįžti prie pomėgių, kurie jus džiugina.

Kelionė su vaikais: kaip tuo mėgautis neišleidžiant daug pinigų?

Kelionė su vaikais: kaip tuo mėgautis neišleidžiant daug pinigų?

Šeštadienis jums laisva diena, bet nėra papildomų pinigų, kuriuos galėtumėte panaudoti šeimos kelionei? Išlaidos transportui, maistui restorane ar vaikiškiems atrakcionams yra didesnės nei anksčiau. Tačiau yra keletas būdų, kaip praleisti dieną su vaikais neišleidžiant daug pinigų.

Kaip mėgautis pensija? Padės ne tik senjorų klubas

Kaip mėgautis pensija? Padės ne tik senjorų klubas

Vienatvė, liūdesys, nuobodulys. Arba taip pat nauja pradžia, džiaugsmas, išgyvenimai. Pensinis amžius gali atnešti jums abi patirtis. Tai daugiausia priklauso nuo jūsų, kokį kelią pasirinksite. Paruošėme keletą patarimų, kurių pagalba jūsų senatvė neatrodys tokia niūri.

Kaip sutaupyti maistui? Štai 7 naudingi patarimai

Kaip sutaupyti maistui? Štai 7 naudingi patarimai

Kainoms kylant, dabar visi ieško būdų, kaip sutaupyti. Nedaug žmonių supranta, kad vienas iš paprasčiausių būdų sutaupyti yra atidus maisto pirkimas ir pasirinkimas. Remiantis „Europe in Data“ tyrimo duomenimis, maistui, išskyrus būstą, išleidžiama daugiausiai. Taigi, kaip galime sutaupyti maistui, nekeldami kompromisų dėl jo kokybės?

Kodėl juodas darbas neapsimoka

Kodėl juodas darbas neapsimoka

„Nedirbk už juodus pinigus“, – toks paprastas patarimas. Bet jei ketinate vis vien dirbti, galbūt todėl, kad neturite pasirinkimo, turėtumėte žinoti visas rizikas. Per 2023 metus Lietuvoje buvo užfiksuoti 1 940 nelegaliai dirbantys asmenys, tačiau spėjama, kad tokių žmonių mūsų šalyje yra daug daugiau. Ir toli gražu ne tik statybų, sveikatingumo ir žemės ūkio srityse.

9 patarimai, kaip parašyti gerą CV

9 patarimai, kaip parašyti gerą CV

Tik 2% gyvenimo aprašymų patenka į antrąjį atrankos etapą. Geras gyvenimo aprašymas atvers Jums duris į jūsų svajonių poziciją.

Dabar labai svarbu, kad jūsų gyvenimo aprašymas būtų struktūrizuotas. Šiais laikais darbdaviai ir įdarbinimo kompanijos teikia pirmenybę būtent šio tipo gyvenimo aprašymui.