Nerūpestingos atostogos: Pigūs patarimai vasarai su vaikais

Vasaros atostogos jau artėja ir jei namuose turite mažą moksleivį, moksleivę, anūką ar anūkę, tikriausiai galvojate, kaip suteikti jiems dviejų mėnesių atostogų, kad jie galėtų jomis mėgautis. Vasaros veiklos vaikams finansavimas gali smarkiai nukentėti šeimos biudžetui, todėl surinkome keletą patarimų, kaip smagiai ir tuo pačiu kuo pigiau praleisti atostogas.

Tikime, kad patarimus įvertins ne tik jūs, bet ir jūsų artimieji bei pažįstami. Todėl džiaugsimės, jei pasidalinsite jais su jais.

Važiuokite traukiniu, autobusu arba dviračiu

Tikėtina, kad kelionė traukiniu arba autobusu jums kainuos pigiau nei kelionė automobiliu, ypač su nuolaida vaikų bilietams bei šeimos bilietu. Traukinyje galėsite džiaugtis specialiu skyriumi šeimoms su vaikais, o dviračius taip pat nesunkiai galima gabenti, tad kelionę traukiniu derinti su dviračiu nėra problemų.

Pabandykite ieškoti veiklos apylinkėse

Kreipkitės į vietinę biblioteką, ne pelno organizacijas ar bendruomenės centrus, kad sužinotumėte, ar jie nerengia šventinių renginių. Vasaros veiklas, tokias kaip seminarai, kursai ar stovyklos, šios organizacijos dažniausiai organizuoja už itin palankią kainą arba nemokamai.

Ieškokite informacijos internete

Sužinokite, kas vyksta ne tik aplink jūsų gyvenamąją vietą. Renginiai, festivaliai, koncertai, kur galima nueiti su vaikais ir tuo pačiu nereikia nieko išleisti įėjimo bilietams. Tikrai kažką rasite įdomaus socialiniuose tinkluose, įvairiose Facebook grupėse ir kelionių portaluose.

Atminkite, kad patirtis nėra vien tik pinigai

Patys vertingiausi dalykai gyvenime būna nemokami. Taigi pabandykite sugalvoti programą ar kelionę, kuri nieko nekainuotų. Piknikas parke, gyvūnų maitinimas arba nuotykių kupina savaitgalio išvyka į gamtą prie tvenkinio, ežero, jūros, į pilį, pažintinį taką ar į mišką. Nė vienas vaikas neatsispiria stovyklavimui ir nakvynei gamtoje.

Savaitė nematomiesiems: geras poelgis nieko nekainuoja

Savaitė nematomiesiems: geras poelgis nieko nekainuoja

Vaikų auginimas be partnerio, ilgalaikiai finansiniai sunkumai, rūpinimasis neįgaliu giminaičiu, minimalus laikas sau, vienatvė. Kartais žmogui reikia nemažai ryžto ir kantrybės, kad viską pajėgtų susitvarkyti vienas. 

Perdegimo sindromas ir kaip jį valdyti

Perdegimo sindromas ir kaip jį valdyti

Ar jaučiatės išsekęs? Nuolat patiriate spaudimą? Galbūt tai tik momentinė nuotaika ir su laiku ji praeis. Bet galbūt tai yra perdegimas ir turėtumėte į tai atkreipti dėmesį.

Kaip išlaikyti formą senatvėje? Patarsime

Kaip išlaikyti formą senatvėje? Patarsime

Planuokite savo veiklą iš anksto, susitikite su žmonėmis, ugdykite pomėgius. Pasidomėkite vykstančiais renginiais ir veiklomis jūsų vietovėje ir pasistenkite grįžti prie pomėgių, kurie jus džiugina.

Kelionė su vaikais: kaip tuo mėgautis neišleidžiant daug pinigų?

Kelionė su vaikais: kaip tuo mėgautis neišleidžiant daug pinigų?

Šeštadienis jums laisva diena, bet nėra papildomų pinigų, kuriuos galėtumėte panaudoti šeimos kelionei? Išlaidos transportui, maistui restorane ar vaikiškiems atrakcionams yra didesnės nei anksčiau. Tačiau yra keletas būdų, kaip praleisti dieną su vaikais neišleidžiant daug pinigų.

Kaip mėgautis pensija? Padės ne tik senjorų klubas

Kaip mėgautis pensija? Padės ne tik senjorų klubas

Vienatvė, liūdesys, nuobodulys. Arba taip pat nauja pradžia, džiaugsmas, išgyvenimai. Pensinis amžius gali atnešti jums abi patirtis. Tai daugiausia priklauso nuo jūsų, kokį kelią pasirinksite. Paruošėme keletą patarimų, kurių pagalba jūsų senatvė neatrodys tokia niūri.

Kaip sutaupyti maistui? Štai 7 naudingi patarimai

Kaip sutaupyti maistui? Štai 7 naudingi patarimai

Kainoms kylant, dabar visi ieško būdų, kaip sutaupyti. Nedaug žmonių supranta, kad vienas iš paprasčiausių būdų sutaupyti yra atidus maisto pirkimas ir pasirinkimas. Remiantis „Europe in Data“ tyrimo duomenimis, maistui, išskyrus būstą, išleidžiama daugiausiai. Taigi, kaip galime sutaupyti maistui, nekeldami kompromisų dėl jo kokybės?

Kodėl juodas darbas neapsimoka

Kodėl juodas darbas neapsimoka

„Nedirbk už juodus pinigus“, – toks paprastas patarimas. Bet jei ketinate vis vien dirbti, galbūt todėl, kad neturite pasirinkimo, turėtumėte žinoti visas rizikas. Per 2023 metus Lietuvoje buvo užfiksuoti 1 940 nelegaliai dirbantys asmenys, tačiau spėjama, kad tokių žmonių mūsų šalyje yra daug daugiau. Ir toli gražu ne tik statybų, sveikatingumo ir žemės ūkio srityse.

9 patarimai, kaip parašyti gerą CV

9 patarimai, kaip parašyti gerą CV

Tik 2% gyvenimo aprašymų patenka į antrąjį atrankos etapą. Geras gyvenimo aprašymas atvers Jums duris į jūsų svajonių poziciją.

Dabar labai svarbu, kad jūsų gyvenimo aprašymas būtų struktūrizuotas. Šiais laikais darbdaviai ir įdarbinimo kompanijos teikia pirmenybę būtent šio tipo gyvenimo aprašymui.