Kaip išlaikyti formą senatvėje? Patarsime

Planuokite savo veiklą iš anksto, susitikite su žmonėmis, ugdykite pomėgius

Pasidomėkite vykstančiais renginiais ir veiklomis jūsų vietovėje ir pasistenkite grįžti prie pomėgių, kurie jus džiugina.

Leiskite laiką su šeima

Artimieji jus myli, net jei šiuo metu neturi laiko su jumis susisiekti. Nelaukite, kol jie jums paskambins, o patys paskambinkite. Galite pakviesti juos, pavyzdžiui, kavos.

Neleiskite rūpesčiams jus užvaldyti ir atimti gyvenimo džiaugsmo

Natūralu nerimauti dėl savo vaikų ateities, bet nerimavimas kenkia. Jei būsite teigiamai nusiteikę kur kas labiau palaikysite savo artimuosius.

Tu jautiesi gerai ir vis dar nori dirbti? Dirbkite! 

Jūs turite daug gyvenimo patirties. Pasinaudokite kontaktais, kuriuos užmezgėte per savo gyvenimą. Jūsų draugai tikrai jus palaikys ir jums pagelbės.

Ar norite mylėtis?

Nesijaudinkite dėl to! Jūs neturėtumėte piktintis kūniška meile. Ar turite noro ir galimybių? Taigi kodėl tuo nepasinaudojus?

Išspręskite problemas žingsnis po žingsnio 

Nesidrovėkite prašyti pagalbos, jei ko nors negalite padaryti patys. Išspręskite problemas su pusiausvyra ir mažais žingsneliais, kad galėtumėte kontroliuoti savo gyvenimą.

Pagalvokite apie save ir savo poreikius

Jei jums patinka būti su anūkais, puiku. Taip pat nepersistenkite. Suprantama, kad vaikų buvimas ir priežiūra kartais vargina ir norisi skirti laiko sau.

Nepamirškite savo kūno

Judėjimas padeda kūnui ir sielai. Išeikite pasivaikščioti, sportuokite ir atsipalaiduokite.

Sukurkite artimų kontaktų sąrašą

Jei atsidursite sunkioje situacijoje, turėkite draugų sąrašą, kuriam galite paskambinti. Jei neturite artimų žmonių, pasinaudokite nemokamu anoniminiu pagalbos telefonu senjorams.

Savaitė nematomiesiems: geras poelgis nieko nekainuoja

Savaitė nematomiesiems: geras poelgis nieko nekainuoja

Vaikų auginimas be partnerio, ilgalaikiai finansiniai sunkumai, rūpinimasis neįgaliu giminaičiu, minimalus laikas sau, vienatvė. Kartais žmogui reikia nemažai ryžto ir kantrybės, kad viską pajėgtų susitvarkyti vienas. 

Perdegimo sindromas ir kaip jį valdyti

Perdegimo sindromas ir kaip jį valdyti

Ar jaučiatės išsekęs? Nuolat patiriate spaudimą? Galbūt tai tik momentinė nuotaika ir su laiku ji praeis. Bet galbūt tai yra perdegimas ir turėtumėte į tai atkreipti dėmesį.

Kelionė su vaikais: kaip tuo mėgautis neišleidžiant daug pinigų?

Kelionė su vaikais: kaip tuo mėgautis neišleidžiant daug pinigų?

Šeštadienis jums laisva diena, bet nėra papildomų pinigų, kuriuos galėtumėte panaudoti šeimos kelionei? Išlaidos transportui, maistui restorane ar vaikiškiems atrakcionams yra didesnės nei anksčiau. Tačiau yra keletas būdų, kaip praleisti dieną su vaikais neišleidžiant daug pinigų.

Kaip mėgautis pensija? Padės ne tik senjorų klubas

Kaip mėgautis pensija? Padės ne tik senjorų klubas

Vienatvė, liūdesys, nuobodulys. Arba taip pat nauja pradžia, džiaugsmas, išgyvenimai. Pensinis amžius gali atnešti jums abi patirtis. Tai daugiausia priklauso nuo jūsų, kokį kelią pasirinksite. Paruošėme keletą patarimų, kurių pagalba jūsų senatvė neatrodys tokia niūri.

Kaip sutaupyti maistui? Štai 7 naudingi patarimai

Kaip sutaupyti maistui? Štai 7 naudingi patarimai

Kainoms kylant, dabar visi ieško būdų, kaip sutaupyti. Nedaug žmonių supranta, kad vienas iš paprasčiausių būdų sutaupyti yra atidus maisto pirkimas ir pasirinkimas. Remiantis „Europe in Data“ tyrimo duomenimis, maistui, išskyrus būstą, išleidžiama daugiausiai. Taigi, kaip galime sutaupyti maistui, nekeldami kompromisų dėl jo kokybės?

Kodėl juodas darbas neapsimoka

Kodėl juodas darbas neapsimoka

„Nedirbk už juodus pinigus“, – toks paprastas patarimas. Bet jei ketinate vis vien dirbti, galbūt todėl, kad neturite pasirinkimo, turėtumėte žinoti visas rizikas. Per 2023 metus Lietuvoje buvo užfiksuoti 1 940 nelegaliai dirbantys asmenys, tačiau spėjama, kad tokių žmonių mūsų šalyje yra daug daugiau. Ir toli gražu ne tik statybų, sveikatingumo ir žemės ūkio srityse.

9 patarimai, kaip parašyti gerą CV

9 patarimai, kaip parašyti gerą CV

Tik 2% gyvenimo aprašymų patenka į antrąjį atrankos etapą. Geras gyvenimo aprašymas atvers Jums duris į jūsų svajonių poziciją.

Dabar labai svarbu, kad jūsų gyvenimo aprašymas būtų struktūrizuotas. Šiais laikais darbdaviai ir įdarbinimo kompanijos teikia pirmenybę būtent šio tipo gyvenimo aprašymui.